ALBI NÁM V ČEŠTINĚ PŘINESE HRU LIBERTALIA: PIRÁTI VZDUCHOMOŘÍ

Dnes jsme mohli prostřednictvím Albi sledovat odhalení nové hry, které proběhlo na streamu Jameyho Stegmaiera. Představila se nám deskovka z netradičního pirátského světa s názvem Libertalia: Piráti Vzduchomoří (v originále – Libertalia: Winds of Galecrest). Je Vám název povědomý? To klidně může. Hra totiž vychází z původní hry Libertalia, která vyšla již v roce 2012.

Svět Vzduchomoří je vcelku netradičním pirátským místem, kde se obrovské koráby vznešeně prohánějí po obloze a hledají ostrovy plné kořisti a dobrodružství. Vy, jako admirál, budete velet celé posádce a vysílat ji na zmíněné ostrovy, kde se Vaši přisluhovači budou snažit o uzmutí cenného pokladu.

Pojďme si teď ve zkratce shrnout, co jsme se dozvěděli. O hře, českém vydání a dalších informacích toho zatím moc nevíme. Ani kluci z Albi toho zřejmě nemohli moc říci, ačkoliv už hru testovali. Nevadí. Přibližme si alespoň pár základních věcí, na které se můžeme těšit.

Viděli jsme podobu české krabice, na které dominuje název hry. Ten Vás svým ozdobným písmem trefí do očí jako první. Hned poté si zřejmě všimnete lodě, která se plaví na nebi. Což vzhledem k tématu není nic zvláštního. U hry bude spuštěna předobjednávka 2. 3. 2022, ale zatím bez přesného data vydání. Dále se tedy jedná se o předělávku původní hry Libertalia, takže můžeme očekávat předělaná pravidla, některé pozměněné mechanismy, zasazení do nového prostředí a navíc se dočkáme i sólo módu, který byl vytvořen Automa Factory.

To je zatím vše. Pokud máte chuť, mrkněte na video přímo od Albi.

Napsat komentář