Assassin’s Creed vyjde v češtině

Vittoria agli Assassini! Kdo zná tuhle slavnou frázi, bude velmi potěšen. Blackfire totiž oznámil české vydání obrovské příběhové kampaňové hry Assassin’s Creed: Brotherhood of Venice. Jedná se tak o další z řady deskoherních adaptací některé z počítačových předloh. To sebou vždy nese určité pochybnosti, ale v případě tohoto titulu se nemusíme ničeho obávat. Ve hře AC: BoV si vyberete jednoho z pěti asasínů a ve 26 misích se vydáte na kooperační dobrodružství odehrávající se v Benátkách roku 1509.

Hra původně vyšla na Kickstarteru se 400 kartami, 144 plastovými figurkami a 41 mapovými díly. V retail verzi se dočkáme „pouze“ 5 plastových figurek a 139 kartonových standees. Zbytek komponent by měl zůstat zachován. Hra nabízí originální systém ukládání průběhu kampaně, který umožňuje každou misi odehrát v rozdílném počtu hráčů. Podobně jako u Zombie Kidz: Evoluce si hraním budete otevírat nové komponenty, které Vám budou přinášet nové zážitky a výzvy. Jednotlivé postavy mají navíc unikátní schopnosti a budete si je moci vylepšovat v rámci celého příběhu. Odemykání nových dovedností je také nepostradatelným prvkem této hry. Chybět pochopitelně nebude ani šplhání po benátských střechách a věžích.

„Italští zabijáci“ by k nám při troše štěstí mohli dorazit ještě tento rok. Já jakožto obrovský fanoušek trilogie Ezia se na tento počin již teď klepu jako ratlík.

Autor: Viktor

Napsat komentář